Hotel idealny dla osób przebywających na leczeniu onkologicznym

Choroba niestety nie wybiera. Najważniejsze to znaleźć odpowiednią klinikę, gdzie nam pomogą. W Poznaniu takim miejscem jest Okno Team Diagnostyka. Gdzie spać i jeść, będąc tam umówionym?

Specjalistyczna klinika onkologiczna w Poznaniu

Okno Team Poznań (Poznań Chwaliszewo 72A/5) to specjalistyczna placówka, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób nowotworowych. Dzięki szybko zdiagnozowanej chorobie, można wiele zdziałać. Nie należy więc odkładać regularnych badań na wieczne nigdy, ponieważ nie możemy być pewni, czy nasz układ onkologiczny nie został już zaatakowany. W Okno Team Poznań pacjent poczuje się zaopiekowany już od chwili przekroczenia drzwi wejściowych. Zatrudniony tam wykwalifikowany i doświadczony personel zajmie się chirurgią onkologiczną, diagnostyką inwazyjną i obrazową dotyczącą chorób nowotworowych. Dzięki nowoczesnym i wysokiej jakości sprzętom wykonane zostaną badania ultrasonograficzne, mammograficzne, tomosyntezę. W gabinecie specjaliści wykonują także biopsję oraz przeprowadzają zabiegi usuwania zdiagnozowanych nieprawidłowości. Na terenie Okno Team Poznań nie zabrakło także nowoczesnego bloku operacyjnego. Kierunek leczenia jest dobierany indywidualnie dla każdego z pacjentów Okno Team Poznań.

Nowoczesny nocleg i restauracja niedaleko Okno Team Poznań

Nigdy nie można być pewnym, jak dany organizm zareaguje na leczenie onkologiczne. Poza tym, raczej nikt nie wybierze się tam w pojedynkę. Może w miejscu zamieszkania nie ma specjalistycznej placówki, a może znajomi chwalili Okno Team Poznań. Nie patrząc na przyczynę wizyty w Poznaniu, warto znaleźć miejsce noclegowe, znajdujące się w centrum Stolicy Wielkopolski. Jedną z propozycji jest Hotel Włoski, znajdujący się przy ulicy Dolna Wilda 8. To zaledwie około 7 minut samochodem od Okno Team lub 20 minut komunikacją miejską. Hotel posiada w swojej ofercie nowoczesne pokoje o standarcie Delux lub VIP Superior. Sam budynek został zaprojektowany w stylu butikowym. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor, ręczniki i inne niezbędne wyposażenie. Dużym atutem tego miejsca jest także posiadanie restauracji, w której goście hotelowi i inni chętni mogą zjeść pyszne dania. W piątki wieczór odbywają się tam wieczory z muzyką na żywo. Warto zarezerwować sobie miejsce, by miło spędzić czas, oderwać się na chwile od leczenia i zebrać siły na dalszą walkę z chorobą. Dzięki niedalekiej odległości oraz zapewnieniu wszystkich niezbędnych wygód, Hotel Włoski jest miejscem chętnie wybieranym przez pacjentów Okno Team Poznań.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *