Po czym poznać, że jesteście w związku?

Po czym poznać, że jesteście w związku? Spotykasz się ze swoją sympatią, ale nie masz pewności, czy to jeszcze koleżeństwo, czy już coś więcej? Zastanawiasz się jak rozpoznać ten stan rzeczy, ale wstydzisz się zapytać wprost? W artykule podpowiemy po czym poznać, że już jesteście parą. Uzyskane wskazówki pomogą rozwiać nurtujące Cię wątpliwości.

Dowody na to, że łączy Was coś więcej niż przyjaźń

Jeżeli zastanawiasz się czy osoba, z którą się umawiasz odzwierciedla te same uczucia, którymi ją darzysz – musisz wiedzieć, że są na to dowody. Możesz je dostrzec w najdrobniejszych gestach. Jeśli nachodzą Cię myśli typu: „Skąd wiem czy jest moim chłopakiem / Skąd wiem czy jest moją dziewczyną, wiedz, że istnieją pewne fakty i zasady przemawiające za tym.

Utrzymuje z Tobą stały kontakt i chce spędzać wspólnie czas

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy dążą do stworzenia związku, chcą celebrować wspólny czas. Możesz mieć pewność, że w momencie kiedy dana osoba często obsypuje Cię wiadomościami w ciągu dnia, czy na dobranoc – oznacza to, że jesteś obiektem jej zainteresowań. Ponadto jeśli często inicjuje spotkania, oznacza, że spędzanie czasu z Tobą sprawia jej po prostu przyjemność. Co więcej, jeżeli podczas tych spotkań mężczyzna, czy kobieta dzieli się z Tobą swoimi najskrytszymi przemyśleniami, czy zmartwieniami, miej pewność , że obdarzyła Cię zaufaniem i jesteś dla niej kimś ważnym.

Podkreśla Twoje atuty

Partnerzy zainteresowani sobą często podkreślają swoje pozytywne cechy, nie skupiają się na negatywach. Mężczyźni komplementują kobiety, zachwycając się ich urodą. Często patrzą również głęboko w oczy. Chętnie mówią też o wnętrzu, podkreślając np. wrażliwość, uzdolnienia, czy ciekawe zainteresowania. Kobiety skupiają się na cechach charakteru, mówiąc wprost, że czują się bezpiecznie w towarzystwie mężczyzny doceniając jego poczucie humoru i sposób bycia.

Zawsze ma dla Ciebie czas i poświęca Ci uwagę

Jeżeli dana osoba potrafi wygospodarować czas pomimo napiętego grafiku, możesz być pewny/pewna, że jej na Tobie zależy. Ponadto nigdy nie znajduje wymówek, aby wykręcić się ze spotkania. Nawet jeśli z jakiejś przyczyny musi je odwołać, jest to zazwyczaj coś bardzo ważnego. Poza tym zawsze przeprasza i znajduje sposób, aby to wynagrodzić.

Potrafi Cię pocieszyć i jest dla Ciebie wsparciem

Nie zawsze jesteśmy w dobrym nastroju i potrzebujemy kogoś, kto okaże nam zrozumienie. W momencie, kiedy dana osoba okazuje Ci wsparcie, tzn. jest przy Tobie kiedy płaczesz, pociesza Cię i podtrzymuje na duchu, wówczas nie możesz mieć wątpliwości, że tworzycie prawdziwy związek.

Przedstawia Cię rodzinie i przyjaciołom

Jest to bardzo ważny aspekt świadczący o zaangażowaniu danej osoby w relację partnerską. Jeżeli kobieta/mężczyzna przedstawia Cię swojej rodzinie, czy przyjaciołom oznacza to nic innego, że jesteś kimś ważnym dla niej. Uznaje, że warto przedstawić rodzinie i bliskim kogoś znaczącego. Nie ukrywa przed nikim, że się spotykacie.

 

Podsumowując, jeżeli zależy nam na danej osobie, ale nie mamy pewności czy ona czuje to samo, zwróćmy uwagę na wszelkie gesty. Słowa nie zawsze mają pokrycie w rzeczywistości, a ktoś może być zwyczajnie nieśmiały żeby mówić wprost o uczuciach. Jeżeli pewne wątpliwości jednak nie dają Tobie spokoju, wstrzymaj się z zadawaniem pytań od razu, odłóż je na później.

1 thought on “Po czym poznać, że jesteście w związku?”

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *