Czarna tantra, seks tantryczny i uzdrawianie seksualności

Czarna Tantra, jest jedną z najstarszych duchowych ścieżek i tradycji w Tantrze Kaulickiej, jakie kiedykolwiek istniały w historii ziemskiej cywilizacji. Jest ona starożytną praktyką odnajdywania  mocy wewnątrz samego siebie i odnajdywania własnego Ja, tantrycznego słuchania zarówno Siebie. Jak również i Swej Podświadomości, Energii Seksualnej i Wewnętrznej Mocy.

Wiedza i praktyki Czarnej Tantry były i są przekazywane z pokolenia na pokolenie, choć generalnie Czarna Tantra jest znacznie mniej znana, zwłaszcza przez współczesnego człowieka i wiele osób, zwłaszcza tych mniej zaznajomionych z tematyką tantry i tantrycznego uzdrawiania, nigdy o niej nie słyszało. Sztuka tantry, która była przekazywana od jednego nauczyciela tantry do drugiego w przekazach ustnych i praktycznych rytuałach przestrzega, że  nigdy nie wolno nam używać energii do manipulowania innymi. Zamiast tego praktykujący powinien starać się doświadczyć poszerzenia swojej wyższej świadomości i rozpoznać wzajemne powiązania egzystencji.

Wieloletnia zaawansowana praktyka z Czarną Tantrą pozwala nam zacząć doświadczać siddhi, czyli nadprzyrodzonych mocy, które mogą nam pomóc w naszej podróży do samadhi – czyli duchowej realizacji.

Uzdrowienie to wybieranie dobra dla siebie.

Jeśli chcesz poznać i podążać ścieżką prawdziwej tantry, musisz nauczyć się słuchać siebie – rozpoznawać swój własny projekt uzdrowienia i całości. Jesteś panem swojego stworzenia, a zwlekanie i odkładanie własnego uzdrowienia zawsze przynosi negatywne konsekwencje i przyczynia się do narastania bólu oraz niepokoju. Jeśli chcesz doświadczyć i przeżywać prawdziwy seks tantryczny, naucz się słuchać swoich Miejsc Intymnych i wsłuchaj się w pełni w swoje Intymne Ja. Więc jeśli chcesz doświadczyć tego, dokąd cię zaprowadzi twoja Tantryczna Inicjacja, przyjdź na Rytuał, odwiedź Świątynię Tantry Kala Luna Temple, gdzie doświadczysz prawdziwych tantrycznych rytuałów, zgodnych ze starożytnymi tradycjami, wykonywanych przez dyplomowaną i doświadczoną mistrzynię Tantry – Lunę.

Świadomie wybrać uzdrowienie, to zadbać o swoją lepszą przyszłość. To świadoma decyzja o zatrzymaniu cyklu autosabotażu, lęku i bólu, poprzez podjęcie działań w swoim życiu już dziś. Uzdrawianie seksualności w sferze mentalnej, duchowej, emocjonalnej i fizycznej, to przede wszystkim zadbanie o siebie. Jeśli pragniesz podążać prawdziwą ścieżką tantryczną, to w Świątyni Tantry nauczysz się, jak słuchać siebie, abyś mógł najpierw uzdrowić siebie od wewnątrz, zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje dotyczące zewnętrznych zmian lub działań w twoim życiu codziennym.

Możesz obronić siebie i zaopiekować się sobą z pełna mocą i miłością. Nie rań i nie katuj samego siebie, co czynisz gdy nie wsłuchujesz się w samego siebie i swoje wnętrze. Tak łatwo więc możesz stać się sam dla siebie katem i cierpiętnikiem jednocześnie, dlatego przerwij to i zmień, poczuj uzdrowienie w pełnej mocy.

Uzdrawianie tantryczne

Uzdrawianie tantryczne pomaga rozwiązywać problemy związane z energią seksualną danej osoby i traumą emocjonalną/seksualną. Ma także na celu ujawnienie i uwolnienie węzłów energetycznych, które blokują pełne doświadczenie i ekspresję energii seksualnej. Węzły te pochodzą z niekorzystnych doświadczeń emocjonalnych i traumy seksualnej, wynikającej z takich rzeczy jak zdrada, napaść, molestowanie czy gwałt.

Węzły energetyczne są psychosomatyczne lub psychoidalne w naturze, co oznacza, że nie są one fizyczne, ale raczej emocjonalne i głęboko zakorzenione w psychice – i mogą być uwolnione poprzez zastosowanie technik tantrycznych, które pomagają w dostępie do emocji głębiej, niż byłbyś w stanie zrobić to na własną rękę, bez tego rodzaju wskazówek lub pomocy od kogoś, kto zna dogłębnie te techniki i potrafi w odpowiedni sposób pomóc Ci uwolnić się od tych traum i rozwiązać Twoje węzły energetyczne.

Teraz także dzięki silnie uzdrawiającemu i uwalniającemu procesowi jakim jest Mapping 3 Mistrzów wraz z Bioenergoterapią Intymną, możesz uwolnić swoje ciało, ducha, energię, seksualność i podświadomość ze wszystkiego, co w sobie nosisz i z tego, co ciągle Cię obciąża, hamuje oraz boli.

(artykuł sponsorowany)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *