Jak zaprojektować nadruk na koszulkę?

Pomimo faktu, że obecnie nie ma żadnego problemu z zakupem odzieży, którą rynek jest wręcz przesycony, to jednak patrząc na ulice, można zauważyć, że większość ludzi nosi bardzo podobne ubrania. Jeżeli nie lubisz wtapiać się w tłum i chcesz wyróżnić się na tle innych, pomyśl o zaprojektowaniu własnej koszulki, która podkreśli twoją osobowość i będzie inna niż wszystkie. Wbrew pozorom nie jest to trudne i każdy może stać się swoim własnym projektantem.

Od czego zacząć?

Zacznij od tematu, czyli zastanów się, jaki styl cię interesuje oraz jakie motywy chciałbyś zobaczyć na swojej koszulce. Lubisz grafiki nawiązujące do kreskówek albo dla odmiany takie, które przedstawiają ciekawe zdjęcia natury?  A może wolisz geometryczne abstrakcyjne wzory, rysunki zwierząt, albo wymowne hasła tożsame z twoimi poglądami lub zainteresowaniami? Bez względu na to, co wybierzesz, pamiętaj, że nowoczesne drukarnie są w stanie wydrukować niemal wszystko, ważne, tylko aby dostarczony projekt był dobrze przygotowany. Dzięki nowoczesnym technologiom koszulka na zamówienie z oryginalnym nadrukiem jest w zasięgu Twojej ręki!

Wybierz drukarnię i do dzieła

Poszukaj firmy zajmującej się nadrukami na odzieży i przejrzyj oferty. Na stronie tego typu drukarni powinien znajdować się kreator koszulek, czyli aplikacja umożliwiająca samodzielne projektowanie. Nie są to skomplikowane programy, a ich obsługa jest bardzo intuicyjna, aby każdy mógł ich swobodnie używać. Co oferują? Zazwyczaj urozmaiconą bazę clipartów, wzorów, kształtów, rysunków oraz krojów czcionek, które można wykorzystać do stworzenia swojej własnej grafiki na koszulce. Wystarczy wybrać odpowiednie motywy i rozmieścić na schemacie koszulki, trzymając się instrukcji. Można je duplikować, skalować, obracać i tworzyć kolejne warstwy aż do momentu, gdy całość będzie odpowiadać twoim wyobrażeniom. Jeżeli chcesz być jeszcze bardziej oryginalny lub zależy ci na konkretnym obrazku, możesz użyć własnego zdjęcia, które będzie zapisane we wskazanym przez drukarnię formacie oraz w odpowiedniej rozdzielczości. Prawda, że to proste? Teraz wszystko zależy już od twojej kreatywności i upodobań. Jeżeli jednak czujesz, że nie podołasz temu wyzwaniu, zawsze możesz przesłać wybrane materiały do drukarni i zlecić grafikowi zaprojektowanie konkretnego wzoru. Taka koszulka również będzie niepowtarzalna.

Koszulka na zamówienie z oryginalnym nadrukiem – na co zwracać uwagę?

Zazwyczaj drukarnie oferują koszulki przeznaczone do nadruku, czasem można też dostarczyć swoje produkty. Niezależnie od tego, na jaką opcję się zdecydujesz, pamiętaj, aby odzież była dobrej jakości. Ważny jest również kolor – wybierając go, musisz pamiętać, o tym, że powinien się różnić od kolorystyki planowanego nadruku, aby ten był dobrze widoczny. Korzystaj z usług drukarni mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnymi technikami druku – wtedy będziesz mieć pewność, że twój projekt zostanie odwzorowany idealnie i będzie zdobił koszulkę przez długi czas.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *