Jak wybrać pierwszy wibrator?

Myślisz, że to już najwyższy czas, żeby zacząć poznawać siebie, swoje ciało i jego możliwości? W takim razie potrzebujesz odpowiedniego wsparcia – wysokiej jakości wibratora. Dlaczego właśnie ten gadżet erotyczny przydaje się kobietom i jaki wybrać jako pierwszy?

Dlaczego warto mieć wibrator?

Przypominający męskiego członka o dowolnej wielkości, kształcie i rozmiarze wibrator, to doskonały gadżet do penetracji. Delikatne wibracje, które generuje, sprzyjają lepszemu ukrwieniu sromu, pochwy oraz łechtaczki i tym samym uwrażliwieniu miejsc intymnych. Stąd już tylko krok do prawdziwych, mocnych orgazmów. Wybierając wibratory klasyczne, można używać ich na wiele sposobów – do penetracji, masażu czy intensywnej stymulacji łechtaczki, a tym samym zwiększając poziom swoich doznań. Dziś masażery intymne powoli przestają być tematem tabu – to dzięki nim kobiety uczą się, co sprawia im przyjemność, jaki rodzaj stymulacji jest dla nich najlepszy i jak niewiele potrzeba, aby sprawić im rozkosz. To nie tylko ważna lekcja dla kobiety, ale również dla jej partnerów i partnerek. Dzięki samotnym zabawom pod kołdrą z ulubioną zabawką panie stają się bardziej wyczulone na własne potrzeby, a to sprawia, że ich życie seksualne może być bogatsze!

Jaki wibrator wypróbować jaki pierwszy?

Kobiety, które rozpoczynają swoją przygodę z wibratorami, zdecydowanie powinny mieć w nocnej szafce więcej niż jeden model. Wibratory klasyczne, które mogą również generować większy zakres ruchów i wibracji, doskonale nadają się do stymulacji punktu G i penetracji. Z kolei wibratory króliczki będą najlepsze, gdy poszukujesz jeszcze większych doznań i chcesz mieć jednoczesne orgazmy łechtaczkowe i pochwowe. Na początek jednak warto postawić na delikatne, dyskretne masażery łechtaczkowe. To powleczone specjalnym silikonem, niewielkich rozmiarów wibratory, które bardzo intensywnie stymulują łechtaczkę, ale mogą służyć także do pobudzania wrażliwych części narządów płciowych. To świetna zabawka dla par! W przyszłości warto zainwestować również w klasyczny wibrator odpowiednio dużych rozmiarów do penetracji, a także wibrator z króliczkiem lub inną wypustką, która łagodnie pieści łechtaczkę podczas penetracji. Dzięki temu zakres Twoich erotycznych doznań znacząco się zwiększy!

Jakie cechy powinien mieć wibrator?

Początkowo warto wybierać modele o prostszej budowie – na przykład te z obrotową nasadką regulującą natężenie wibracji, zamiast tych sterowanych pilotem. Dobrym wyborem będą wibratory powleczone hipoalergicznym silikonem – łatwe do utrzymania w czystości i niezwykle przyjemne w dotyku, o gładkiej powierzchni. Z czasem możesz próbować gadżetów o bardziej wypukłej fakturze, innym kształcie trzonu, większych rozmiarach czy innym sposobie wykończenia – na przykład z zimnego metalu. Zwróć uwagę na sposób zasilania – wibratory na baterie mogą być używane gdziekolwiek zapragniesz, z kolei te ładowane na USB możesz naładować jedynie przy dostępie do energii elektrycznej. Sama wybierz rodzaj zasilania, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom w zakresie korzystania z wibratora!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *