Jakie wybrać urządzenia do budowania mięśni?

Wszechobecny rozwój technologii dostrzegalny jest w wielu dziedzinach. Nie inaczej jest również w branży fitness czy beauty. Obecnie dostępne są urządzenia do budowania mięśni, dzięki którym możliwe stało się modelowanie i zbudowanie wymarzonej sylwetki w znacznie szybszym czasie i przy dużo mniejszym wysiłku niż przy stosowaniu metod tradycyjnych. Na jakiej zasadzie działa taki sprzęt i który z nich uznawany jest za najskuteczniejszy?

Na jakiej zasadzie działają urządzenia do budowania mięśni?

Spalanie tkanki tłuszczowej poprzez wykonywanie regularnych serii mozolnych ćwiczeń i stopniowe budowanie tkanki mięśniowej nie dla każdego bywa łatwym zadaniem. Wymaga konsekwencji, determinacji i przede wszystkim czasu. Doskonałą pomocą w tym procesie są urządzenia do budowania mięśni wykorzystujące najnowocześniejsze technologie.

Podczas działania sprzęty te emitują skoncentrowane wiązki fal elektromagnetycznych, które wnikają w warstwy podskórne. Dochodzi wówczas do indukowania supramaksymalnych skurczów, dzięki którym możliwe staje się skuteczne rzeźbienie mięśni oraz widoczne w niedługim czasie spalanie tkanki tłuszczowej. Jednoczesne zmniejszanie ilości nadmiernego tłuszczu i zwiększanie masy mięśniowej powoduje, że sylwetka znacznie szybciej przybiera pożądany kształt, niezależnie od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Jakie zalety mają urządzenia do budowy mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej?

Dzięki serii zabiegów wykonanych z zastosowaniem urządzeń do budowy mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej możliwe jest jednocześnie zwiększenie masy mięśniowej o minimum 15% i zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej nawet do 20%. Poprzez wywoływanie skurczów supramaksymalnych dochodzi do wyrzutu adrenaliny i reakcji lipolitycznej w komórkach tłuszczowych, wskutek czego ulegają one spalaniu.

Wzrost masy mięśniowej powoduje, że mięśnie stają się bardziej widoczne, ale dzięki oddziaływaniu fal elektromagnetycznych możliwe jest również zauważenie innych pozytywnych zmian. Korzyścią płynącą z takich zabiegów jest też ujędrnienie skóry, która jednocześnie staje się wyrównana i delikatna. Dla porównania, podczas wykonywania przysiadów mięśnie angażowane są w 50% na 3-5 sekund. Przy urządzeniach do modelowania sylwetki intensywność ta wzrasta do 100% w liczbie nawet 20 000 razy w ciągu pół godziny.

Urządzenie UMS Sculptor – najlepszy sprzęt do modelowania ciała

Jednym z najbardziej cenionych i skutecznych modeli sprzętów do budowania mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej jest urządzenie UMS Sculptor umożliwiające nie tylko pracę z użyciem pulsacyjnej fali elektromagnetycznej, ale też opcjonalnego zastosowania technologii RF. UMS Sculptor wyposażony jest w aż cztery głowice, podczas gdy podobne urządzenia posiadają jedynie dwie. Ta propozycja to także dodatkowy aplikator mięśni Kegla. Dzięki takiemu wyposażeniu możliwe jest modelowanie sylwetki z jeszcze lepszymi i szybciej widocznymi efektami.

Oryginalne i posiadające zestaw certyfikatów urządzenie UMS Sculptor dostępne jest w ofercie uznanego na rynku kosmetycznym importera nowoczesnego sprzętu Attre. To firma działająca na rynku od lat i dostarczająca wyposażenie do najlepszych i najwyżej ocenianych gabinetów i klinik.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *