Odśwież swój look na wiosnę i przekłuj uszy najbezpieczniejszą metodą

Początek wiosny zwiastuje zmiany, odnowę i przebudzenie z zimowego czasu. To okres, w którym nie tylko można obserwować kwitnącą naturę, ale również dokonać metamorfozy swojego wyglądu. Nie wiesz, jak to zrobić? Postaw na piercing uszu lub nosa i ciesz się nowym lookiem! Dodatki jubilerskie odświeżą wizerunek, dodadzą blasku i uzupełnią wiosenną stylizację. Wybierz bezpieczną i sprawdzoną metodę przekłuwania prosto ze Szwecji i dokonaj zmian już dzisiaj!

Jaką metodą założyć pierwsze kolczyki na wiosnę?

Przekłucie uszu powinno być wykonane przede wszystkim w bezpiecznym i sprawdzonym miejscu, przez osobę, która ma odpowiednie przeszkolenie. Sprezentowanie sobie na wiosnę kolczyków w salonie, który proponuje wykorzystanie metody Blomdahl, będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ta metoda została stworzona i opatentowana w Szwecji i zyskała tam pokaźne grono zwolenników. Zagościła aż w 90% szwedzkich salonów i z powodzeniem wykorzystywana jest także w innych europejskich krajach, w tym w Polsce. Ile kosztuje przebicie ucha tą metodą? Zazwyczaj jest to koszt około 70 złotych za jedną dziurkę, ale ceny te mogą się wahać w zależności od lokalizacji salonu piercingu.

To ile kosztuje przebicie uszu, powinno być sprawą drugorzędną, ponieważ jest to inwestycja na długie lata, dająca wiele możliwości zabawy stylizacjami jubilerskimi.

Dlaczego metoda Blomdahl jest tak bezpieczna?

Na pierwszym miejscu zawsze powinniśmy stawiać na bezpieczeństwo i antyseptykę. Właśnie te aspekty gwarantuje metoda Blomdahl. Do przekłucia uszu lub nosa proponuje wyłącznie hipoalergiczną biżuterię wykonaną z tytanu, lub plastiku medycznego, dzięki czemu nie należy się obawiać objawów uczulenia kontaktowego. Jak się okazuje, wiele z nas nie toleruje zakładania biżuterii z metali szlachetnych, a także tej z domieszką niklu, kadmu czy palladu. Mogą one powodować wysypkę, świąd, zaczerwienienie skóry i pieczenie. Założenie kolczyków antyalergicznych daje pewność, że te nieprzyjemne symptomy nie będą nas dotyczyć.

Dodatkowo podczas przekłucia uszu metodą Blomdahl używane są wyłącznie sterylne aparaty, kolczyki i kasetki. Dzięki temu ryzyko zarażenia się groźną chorobą wirusową jest zminimalizowane do zera.

Konstrukcja biżuterii opatentowana została w ten sposób, by maksymalnie przyspieszać czas gojenia. Gwinty kolczyków są odpowiednio grube i umożliwiają formowanie właściwej średnicy dziurek w uszach. Oprócz tego, zatyczki kolczyków zatrzymują się na specjalnych ogranicznikach, co umożliwia swobodny przepływ powietrza wokół ran.

Nowe kolczyki na wiosnę? Tylko szybko i bezpiecznie!

O tym ile kosztuje przebicie uszu, wspomniano wcześniej, ale warto zwrócić uwagę na to, jak szybka jest metoda Blomdahl. Dzięki niej można założyć kolczyki na oboje uszu za pomocą jednego kliknięcia. Jest to bardzo istotny element tego systemu, który ułatwia zabieg nie tylko osobom, które je wykonują, ale także klientom, ponieważ znacząco skraca czas przekłuwania uszu. Ten aspekt szczególnie doceniają rodzice małych dzieci.

To sprytne rozwiązanie pozwala się szybko i bezpiecznie cieszyć nowym, wiosennym lookiem z nietuzinkową biżuterią w uszach.

Po przekłuciu uszu tą metodą dziurki bardzo szybko się goją i osiągają oczekiwany rozmiar, bez nieestetycznego zaczerwienienia i sączących się ran. Należy jednak pamiętać, by właściwie pielęgnować uszy przez pierwszy okres po zabiegu.

Nie czekaj do kolejnej wiosny, załóż ozdobne kolczyki już dzisiaj i ciesz się nowym, pełnym blasku wyglądem!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *