Sylwester w Gdańsku – jakie czekają nas atrakcje?

Planujesz spędzić Sylwestra w Gdańsku? To świetny wybór – w tym wyjątkowym mieście czeka na Ciebie moc atrakcji. Jakich? O tym opowiemy właśnie w tym artykule! Sprawdź, na co możesz liczyć w ostatnim dniu starego roku w jednej z miejscowości Trójmiasta!

Wymarzona noc sylwestrowa w Gdańsku

Jeśli interesuje Cię wystrzałowy, niezapomniany i pełen dobrej zabawy sylwester Gdańsk wychodzi Ci naprzeciw. Miasto, jak każdego roku, również i teraz będzie hucznie świętowało sylwestrową noc. W Gdańsku odbędzie się wiele imprez w klubach, restauracjach i nowoczesnych hotelach. Wyjątkową ofertę przygotował dla swych gości Hotel Arkon Park.

W pakiecie sylwestrowym otrzymujesz nocleg dla 2 osób w komfortowym pokoju 2-osobowym. 31 grudnia czeka na Was uroczysta kolacja sylwestrowa, a w pozostałe dni 3-daniowe obiadokolacje oraz pyszne śniadania serwowane w hotelowej restauracji. Na miłe powitanie hotel przygotuje słodki upominek i wino musujące.

Ponadto zyskujesz nielimitowany dostęp do strefy fitness z saunami i siłownią, a za dodatkową opłatą do strefy z kortami do squasha. Otrzymasz też rabat 15% na baseny w sopockim Aqua Parku. Twój sylwestrowy pobyt może stać się zatem nie tylko okazją do zabawy, ale również relaksu.

Szampańska zabawa dla miłośników tańca i rozrywki

Gdańsk to wymarzona opcja dla osób, które szukają szampańskiej zabawy na ulicach i w lokalach. W Trójmieście w ostatni dzień starego roku nie brakuje koncertów plenerowych, imprez zorganizowanych, balów w restauracjach i zabaw w klubach, a nawet wspólnego morsowania w morzu. Po zjedzeniu wykwintnej kolacji w Hotelu Arkon Park możesz wybrać się na Stare Miasto, do wybranego lokalu albo na koncert – możliwości jest naprawdę sporo.

Przywitaj Nowy Rok na plaży

A może chcesz spędzić sylwestra z dala od tłumów, w spokoju i z bliską Ci osobą? Co powiesz na przywitanie Nowego Roku na plaży? Dźwięk oszronionych traw kołyszących się na wydmach, szum rozbijających się o brzeg fal, krzyk  mew i rozlegające się w ciemności toasty? Tego nie da się zapomnieć! Gdańskie plaże są długie i szerokie, dzięki czemu z łatwością znajdziesz tam przystań dla siebie.

Oddychaj zdrowo

Pamiętaj, że wizyta nad Bałtykiem to nie tylko możliwość skorzystania z wielu turystycznych atrakcji, ale również podreperowania zdrowia. Dzięki zwiększonej zawartości jodu nadmorskie powietrze ma dobroczynne właściwości. Sylwester w Gdańsku to szczególnie polecana propozycja dla osób cierpiących na dolegliwości układu oddechowego, alergików i astmatyków. W zimie nad morzem panują lepsze warunki zdrowotne. Na przełomie grudnia i stycznia w powietrzu unosi się więcej jodu. Co istotne, w przeciwieństwie np. do miejscowości górskich, nad morzem w powietrzu nie uświadczysz dużego smogu. Tutaj odetchniesz pełną piersią!

Sylwester w atrakcyjnej cenie

Sylwester spędzany nad morzem ma jeszcze jedną ważną zaletę – jest stosunkowo niedrogi, a na pewno bywa sporo tańszy niż w górach. W okresie bożonarodzeniowym i sylwestrowym ceny noclegów w górach są wielokrotnie wyższe niż w pozostałych okresach w roku. Nad Bałtykiem jest jednak inaczej – tutaj wyższe ceny obowiązują w lecie. Wybierając spędzenie sylwestra w Gdańsku, zyskujesz zatem wiele atrakcji w całkiem przystępnej cenie.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *