Przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej w Poznaniu

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważna chwila w życiu dziecka i całej rodziny. Poprzedzona długimi przygotowaniami i wyczekiwaniem, jest najczęściej dużym przeżyciem zarówno dla jej młodych uczestników, jak i ich rodziców, którym zależy nie tylko na udanym przebiegu uroczystości, ale także na bezstresowej organizacji przyjęcia komunijnego, następującego zaraz po niej.

Tak ważna uroczystość bezsprzecznie zasługuje na wyjątkową oprawę! Gdzie zorganizować komunię w mieście Poznań?

Elegancka restauracja na komunię w Poznaniu

Restauracja Italia to eleganckie, ze smakiem urządzone wnętrza, idealne na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej w Poznaniu w gronie do 70 osób.

Nasi goście mawiają, że życzliwie nastawiona obsługa, indywidualne podejście, przepyszne jedzenie i miła atmosfera to nasze największe atuty.

Wyjątkowe menu na komunię, Poznań

Przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa uroczystość, która wymaga zadbania o szczególne menu. Kulinarne propozycje na komunię muszą odpowiadać nie tylko wysublimowanemu podniebieniu dorosłych, ale również prostszym, choć równie wymagającym, smakom dziecięcym.

W Restauracji Italia możemy pochwalić się znakomicie skomponowanymi daniami kuchni włoskiej, które sprostają gustom zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Na naszej stronie znajdą Państwo kilka propozycji menu na przyjęcie komunijne, zawierających dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie. Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy z zestawów może zostać dostosowany do Państwa potrzeb.

Komunia w samym sercu Poznania

Przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej warto zorganizować w miejscu, do którego dojazd dla wszystkich zaproszonych będzie komfortowy.

Hotel Włoski i mieszcząca się w nim Restauracja Italia położone są w samym sercu Poznania, w pobliżu Starego Browaru i Parku Drwęskich, i doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta oraz dworcem kolejowym.

Na terenie hotelu znajduje się również darmowy parking dla gości restauracji i hotelu.

10 minut piechotą od restauracji i hotelu mieści się zaś słynna poznańska starówka – miejsce idealne na rodzinny spacer i okolicznościowe zdjęcia.

Komfortowe miejsce dla gości z daleka

Pierwsza Komunia Święta dziecka jest idealną okazją do spotkania w większym gronie rodzinnym. Wśród zaproszonych, poza najbliższą rodziną i rodzicami chrzestnymi dziecka, najczęściej znajdują się również dalsi krewni, zjeżdżający z różnych stron miasta, kraju i świata.

Z tego powodu tak istotne jest zapewnienie gościom ciepłego posiłku i relaksu w przyjemnej przestrzeni, a w przypadku gości przybywających na komunię z daleka – również możliwości noclegu i zatrzymania się w Poznaniu na dłużej.

Do Państwa dyspozycji oferujemy nie tylko eleganckie wnętrze Restauracji Italia, ale także przestronne, ze smakiem urządzone pokoje Hotelu Włoskiego. Są to przytulne pokoje o wysokim standardzie, które zapewnią komfort nawet najbardziej wymagającym gościom.

Pierwsza Komunia, Poznań

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i rezerwacji!

Sprawdź: komunia Poznań.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *